KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13857088
nr 1385 7088
Jan Stigland
(f. 1955), Sverige
Blandteknik, Göteborg. Monogramsignerad. Motivet: 20x28 cm, yttermått inklusive ram: 38x44 cm
Jan Stigland, svensk konstnär född 1955.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:35:25
22/3 16:59:39